Fotograf ślubny Gliwice

Cześć! Witam Was na stronie poświęconej fotografii ślubnej. Z pasją do uwieczniania niezapomnianych chwil z najważniejszego dnia Twojego życia, przygotowałem ofertę zawierającą pełen zakres usług, takich jak: fotografia ślubna, sesja narzeczeńska, sesja poślubna. Zapoznajcie się z moim portfolio oraz zapytajcie o termin!

CZEŚĆ!

JESTEM BARTEK

zróbmy razem coś fajnego pięknego ponadczasowego

zobaczcie zdjęcia, z których jestem dumny

Piękna ceremonia w centrum Krakowa i sesja ślubna na Wawelu.

Romantyczny spacer w okolicach Podgórza, Kazimierza i dawnego Hotelu Forum.

Portret rodzinny wpisany w nowoczesne wnętrza mieszkania.

Fotograf ślubny Gliwice

Miło mi, że znaleźliście chwilę, aby zapoznać się z moimi sesjami. Chociaż ta strona poświęcona jest fotografii ślubnej i rodzinnej, wykonuję również dużo innych, komercyjnych zleceń.

Dlaczego o tym wspominam? Bo jest to dla Was duży plus – będę wiedział w jaki sposób ustawić Was do tych bardziej pozowanych zdjęć, a liczne sesje wnętrz i architektury pozwolą mi w dynamicznych warunkach przemycić kilka ładnych ujęć udekorowanego kościoła czy sali weselnej.

W chwilach wolnych od pracy lubię się trochę poruszać, najlepiej gdzieś dalej, żeby dostać się tam realizując moją kolejną pasję – motoryzację, a po drodze posłuchać muzyki, przypominając sobie dawne czasy gry na perkusji. To ja, miło Was poznać.

CO ROBIĘ?

zobacz niżej

zróbmy razem sesję narzeczeńską ślubną rodzinną

Zróbmy kilka pięknych zdjęć i przy okazji poznajmy się lepiej.

Z radością będę z Wam w tym najważniejszym dniu.

Spotkajmy się na zdjęcia w wyjątkowym miejscu.

Stwórzmy piękną pamiątkę na przyszłość.

Fotograf ślubny Gliwice - na co zwrócić uwagę?

Jako doświadczony fotograf ślubny, z wielkim zaangażowaniem podchodzę do każdego zlecenia, starając się spełnić wszystkie Wasze oczekiwania. Wiem, jak ważne jest uwiecznienie emocji, szczęścia i miłości na zdjęciach, które zostaną z Wami na całe życie.

Mój profesjonalizm w dziedzinie fotografii ślubnej przejawia się nie tylko w doskonałym opanowaniu techniki, ale także w umiejętności tworzenia niebanalnych kadrów i opowiadania historii miłości poprzez zdjęcia. Dlatego reportaż ślubny to nie tylko dokumentacja wydarzeń, ale również artystyczna wizja tego magicznego dnia.

Aby jeszcze lepiej Was poznać i uwiecznić Waszą miłość przed samym ślubem, zapraszam również na sesje narzeczeńskie w Krakowie. To doskonała okazja, aby przełamać nieśmiałość przed obiektywem i przygotować się do naszej współpracy podczas ceremonii i wesela.

Jeśli oprócz fotografa ślubnego, chcecie zdecydować się również na pełen emocji film, szczerze mogę polecić dwie firmy, z którymi często współpracuję i gwarantuję, że robią znakomitą robotę!
https://mecyjestudio.pl/
https://wow-weddings.pl/

CO O MNIE MÓWIĄ?

Napisz do mnie!