Sesja rodzinna

Sesja rodzinna w Krakowie

Oprócz sesji ślubnych, tworzę też nieszablonowe portrety rodzinne. Na takie zdjęcia umówiłem się z Olą, jej mężem Dawidem i ich kilkumiesięczną córeczką Blanką. W jedno zimowe przedpołudnie powstała seria nieszablonowych portretów i mini-reportaż w domowej atmosferze.

Zdjęcia rodzinne w domu

Zależało mi, aby całą sesje wpisać w naturalną przestrzeń, tworząc przenośne studio portretowe, ale rozszerzając kadr o otoczenie – kocyk z zabawkami, krzesło do karmienia czy pamiątkowe fotografie na ścianie. Uwzględniając przedmioty codziennego użytku, zdjęcia są nie tylko mniej formalne, ale także ciekawsze w odbiorze. Będą też przypominać o tym, jak wyglądała codzienność tej młodej rodziny.
 

Sesja rodzinna z małym dzieckiem

Narodziny dziecka to pierwsza, dobra okazja, by zdecydować się na sesję rodzinną. Dzięki temu, że całe “studio” przywożę ze sobą do Waszego domu, nie musicie martwić się o dodatkowy stres dla Waszej pociechy. Możemy też idealnie dostosować się do godzin aktywności dziecka, a w ekstremalnych przypadkach – nawet napić się kawy podczas krótkiej, regeneracyjnej drzemki. Jeżeli jesteście ciekawi, jak wygląda taka sesja oraz jak się do niej przygotować, zachęcam do przeczytania artykułu. Poniżej kilka kadrów z sesji Blanki, Oli i Dawida.

 
Picnook - online blogging tool