SESJA ŚLUBNA

… czyli dodatkowa pamiątka, bez stresu związanego z presją czasu. Niżej dowiecie się więcej szczegółów  

SESJA INNEGO DNIA

Zastanawiacie się, czy warto dopłacać za kolejną sesję, skoro podczas ślubu będą zdjęcia plenerowe? Marzycie o zdjęciach ślubnych z niesamowitym widokiem? Nie wiecie, kiedy podjąć decyzję o sesji ślubnej innego dnia? 

ZOBACZCIE FILM, W KTÓRYM WSZYSTKO DOKŁADNIE OPOWIADAM, ALBO PRZECZYTAJCIE OPIS PONIŻEJ 

Sesja ślubna – czy warto ją organizować?

Chociaż podczas ślubu staram się wyciągać Was na kilka mniejszych sesji plenerowych w okolicy sali, czasem nie uda nam się tych chwil wykorzystać w pełni – a to przeszkodzi nam pogoda, a to jednak nie uda się znaleźć wystarczająco dużo czasu. Zachęcam wtedy do skorzystania z plenerowej sesji ślubnej, którą wspólnie zaplanujemy na inny dzień. Macie wtedy pewność, że ten moment będzie przeznaczony tylko na zdjęcia i nikt lub nic nie będzie Was od tego odciągać. 
 

sesja poślubna  – kiedy się na nią zdecydować?

Taką sesję możecie wykupić wcześniej, ale także już po ślubie, kiedy zobaczycie wszystkie zdjęcia i poczujecie, że marzą Wam się kolejne kadry. Traktuję ją jako zupełnie osobną historię, a więc przykładam się do stworzenia wielu ciekawych, różnorodnych zdjęć w danej lokalizacji. 
 

sesja ślubna – miejsce  

Miejsce możecie wybrać Wy – jeżeli macie konkretny pomysł (na przykład tam, gdzie odbyły się zaręczyny lub często spacerujecie razem), ale mogę je podpowiedzieć również ja, proponując Wam różne opcje, uwzględniające klimat sesji. Jeżeli macie tylko zarys pomysłu, chętnie wykonam za Was “wizję lokalną” i wspólnie wybierzemy idealną lokalizację.
 

Sesja ślubna za granicą

Kolejną możliwością jest wybranie na miejsce pleneru destynacji zagranicznych. Wykonuję wtedy całościowy reportaż – od podróży, przez przygotowania, po różnorodne kadry podczas samej sesji. To nie tylko wyjątkowa pamiątka, ale całościowe doświadczenie, które możecie połączyć z wakacyjnym wyjazdem. 
 
Jak to zorganizować, co warto wiedzieć i jakie są efekty takiej sesji? Już niedługo przeczytacie na blogu.
 

sesja ślubna – jak się do niej przygotować?

Panna Młoda może wybrać suknię, którą miała na ślubie, lub zdecydować się na inną, którą na przykład nosiła jako drugą podczas wesela – wybór należy do Was. Ważne natomiast, by buty były wygodne i dostosowane do lokalizacji – często lepiej postawić na komfortowe trampki, których i tak nie widać spod trenu. Wdzięcznym elementem wielu zdjęć jest welon, więc jeżeli tylko masz taką możliwość, warto mieć go ze sobą. Strój Pana Młodego również powinien być dostosowany do okoliczności – jeżeli panuje duży upał, możecie zrezygnować z marynarki i postawić na samą kamizelkę. W porządku będzie też lniany zestaw i mniej formalne buty.

Oferta sesji ślubnej innego dnia

Podsumowując wszystkie elementy, na ofertę zdjęć ślubnych innego dnia składa się:

  • 2-godzinna sesja,
  • minimum 50 obrobionych zdjęć,
  • galeria internetowa chroniona hasłem,
  • możliwość dodania zdjęć do albumu ślubnego,
  • możliwość zamówienia wydruków czy odbitek.

Masz dodatkowe pytania?