SESJA RODZINNA

Oto kilka moich ulubionych zdjęć z ostatnich sesji rodzinnych, a niżej dowiecie się więcej o mojej ofercie

DLACZEGO WARTO?

Narodziny dziecka? Pojawienie się czworonożnego przyjaciela? Urodziny, święta lub rocznica? Bez względu na Wasz skład i okazję, sesja rodzinna to wzruszająca pamiątka na lata. Z radością wrócicie do niej zaraz po otrzymaniu zdjęć, jak i za kilkanaście lat, kiedy fotografie przypomną Wam o tych rozczulających chwilach. 

ZOBACZCIE FILM, W KTÓRYM WSZYSTKO DOKŁADNIE OPOWIADAM, ALBO PRZECZYTAJCIE OPIS PONIŻEJ 

sesja rodzinna – portrety czy reportaż?

Skorzystajcie z okazji, by na chwilę zatrzymać czas. Oprócz fotografii ślubnej, tworzę także wyjątkowe zdjęcia rodzinne, których forma różni się nieco od tych dostępnych u innych fotografów. Zależało mi, by tego typu sesje były w pełni zgodne z moim stylem i dawały Wam coś więcej niż tylko sam reportaż. W pakiecie rodzinnym łączę dwa rodzaje zdjęć – portretowe (na tle) oraz reportażowe (z przygotowań), by jak najlepiej oddać emocje i atmosferę chwili.

sesja rodzinna – jak to wygląda?

W pierwszej części uwieczniam Wasz wspólny czas, towarzysząc Wam w codziennych czynnościach. W przypadku maluszków może być to po prostu ubieranie czy przygotowywanie do sesji, a w przypadku starszych dzieci wspólne pieczenie ciasteczek, zabawę klockami czy czytanie książek. 

Póżniej przychodzi czas na zdjęcia portretowe, realizujące studyjną estetkę, którą jednak staram się wpisać w codzienną przestrzeń, dzięki czemu całość jest nieco bardziej naturalna i spontaniczna. Z uwagi na duże doświadczenie w fotografowaniu wnętrz, jestem w stanie odpowiednio zaaranżować otoczenie, bez względu na dostępne w Waszym mieszkaniu warunki.

Oba rodzaje zdjeć z powodzeniem możecie wykorzystać jako pamiątkę w formie wydruków do powieszenia na ścianie, podarowania najbliższej rodzinie, albo ilustrację dołączaną do życzeń. Sama sesja może być też formą wartościowego prezentu.

sesja rodzinna – przygotowanie

Czy trzeba się do niej jakoś specjalnie przygotowywać? Waszym zadaniem jest jedynie skompletowanie stroju, zadbanie o porządek i zarezerwowanie odpowiedniej ilości czasu. To ja przewiozę do Was cały sprzęt, niezbędny do rozłożenia przenośnego studia – oświetlenie (lampy studyjne), statywy oraz tło. 

sesja rodzinna – oferta

Podsumowując wszystkie elementy, na pakiet rodzinny składają się:

  • sesja trwająca około 2 h,
  • minimum 5 zdjęć portretowych na tle oraz 30 zdjeć reportażowych z przygotowań,
  • zdjęcia gotowe w maksymalnie 14 dni roboczych,
  • galeria internetowa chroniona hasłem,
  • możliwość zamówienia albumu w twardej oprawie oraz odbitek.

Masz dodatkowe pytania?