REPORTAŻ ŚLUBNY

Sprawdźcie, jaką ofertę dla Was przygotowałem!

TYLKO JEDEN PAKIET

Czy chcecie zdjęcia podczas przygotowań do ślubu? A zdjęcia plenerowe w pobliskim ogrodzie? Jak myślicie, 10 godzin fotografowania wystarczy, żeby ująć wszystkie najważniejsze w tym dniu sytuacje i oddać charakter wydarzenia? No i ile tych zdjęć chcielibyście otrzymać? Który “pakiet” będzie najlepiej odpowiadał Waszym oczekiwaniom? Skąd podczas planowania ślubu, zwykle ponad rok wcześniej macie wiedzieć, czy wystarczy Wam określony czas pracy fotografa i z góry narzucona ilość zdjęć?

ZOBACZCIE FILM, W KTÓRYM WSZYSTKO DOKŁADNIE OPOWIADAM, ALBO PRZECZYTAJCIE OPIS PONIŻEJ 

reportaż ślubny – oferta

Moim zadaniem jest uwiecznić ten jeden z najważniejszych dni Waszego życia w takiej formie, abyście wracając do tych zdjęć za kilka lat mogli sobie przypomnieć każdy szczegół. Właśnie dlatego moja oferta zawiera wszystko, by sprostać temu zadaniu w najlepszy, możliwy sposób bez dodatkowych opłat.

reportaż ślubny – ile godzin robię zdjęcia?

Jestem z Wami od przygotowań do godziny 00:30 następnego dnia, niezależnie od tego, czy będzie to 9 czy 12 godzin. Wychodzę z założenia, że reportaż jest kompletny tylko wtedy, gdy układa się w spójną historię, a wydarzenia przed ceremonią oraz szaleństwo na parkiecie są jej istotnymi częściami.

plener w dniu ślubu czy po?

Plener w dniu ślubu jest kolejnym elementem, nad którym zwykle trzeba zastanowić się przy wyborze oferty. Ale nie u mnie – przez cały dzień jestem do Waszej dyspozycji, a zdjęcia bardziej “aranżowane” zaczynam już podczas przygotowań. Przez cały dzień staram się znaleźć momenty, w których mogę wyciągnąć Was chociaż na minutę, aby pod koniec dnia dysponować już całkiem pokaźną liczbą zdjęć „plenerowych”. Gdybyście jednak podczas wesela postanowili uciec na godzinną sesję w pobliskim lesie – wsiadamy do auta i jedziemy na miejsce! Po otrzymaniu zdjęć z wesela możecie też zdecydować się na dodatkowy plener ślubny, który również posiadam w swojej ofercie.

reportaż ślubny – ile zdjęć otrzymacie? 

Dostajecie minimum 350 w pełni obrobionych zdjęć. A co w sytuacji, w której po selekcji i obróbce mógłbym jednak oddać ich 500? Tak – dostaniecie 500 obrobionych zdjęć. Ich publikacja odbywa się poprzez galerię online chronioną unikatowym hasłem, a najlepsze ujęcia lądują w zaprojektowanym przeze mnie, 50-stronnym albumie w twardej oprawie z zadrukowanymi kartami. Podejrzewam, że nie chcecie czekać na reportaż zbyt długo, dlatego link do obrobionych zdjęć otrzymacie ode mnie w ciągu 14 dni roboczych od dnia ślubu.

reportaż ślubny – kompletny pakiet

Podsumowując wszystkie elementy, na moją ofertę składają się:

  • reportaż od przygotowań do 00:30
  • plener w dniu ślubu
  • minimum 350 obrobionych zdjęć
  • galeria internetowa chroniona hasłem
  • album w twardej oprawie

Masz dodatkowe pytania?