SESJA NARZECZEŃSKA

Romantyczna sesja dla par

Wszystkie pary, którym miałem przyjemność wykonać sesję narzeczeńską, były zachwycone i wręcz zdziwione efektami. Zazwyczaj są to ich pierwsze, profesjonalne zdjęcia w życiu, przez co nie mieli okazji zobaczyć, jak świetnie mogą na nich wyglądać.

Myślę, że jest to główny powód tego, że stosunkowo niewiele par decyduje się na sesję narzeczeńską – nie mają pojęcia, że te zdjęcia mogą im się naprawdę podobać!

Jeśli w niedalekiej przyszłości planujecie ślub, kto koniecznie musicie rozważyć wykonanie sesji narzeczeńskiej. 

Sesja narzeczeńska w Krakowie

Kraków to idealne miejsce na sesję zdjęciową dla par. Osobiście uwielbiam fotografować wsród ciasnych uliczek, wielu ciekawych, różnorodnych struktur budynków i elewacji, a przede wszystkim w miejscach, w których cały czas coś się dzieję.

Wystarczy, że obrócimy głowę o kilka stopni w którąś ze stron i od razu pojawiają się nowe możliwości kadrowania.

Planując sesję narzeczeńska zdecydowanie warto rozważyć centrum miasta jako potencjalne miejsce na zdjęcia, nawet jeśli pierwotnie planowaliśmy udać się na łąkę lub do lasu. 

Ewa i Rafał  – sesja narzeczeńska

Z bohaterami tej sesji poznałem się na targach ślubnych w Krakowie. Zdecydowali się na pełny pakiet, bo oprócz reportażu ślubnego, postanowili dorzucić sesję narzeczeńską oraz poślubną. Przy okazji tej pierwszej zaproponowałem kilka sprawdzonych miejsc, ale z uwagi, że para bardzo chciała zdjęcia przy diabelskim młynie, decyzja o okolicach Kazimierza oraz Podgórza była dość szybka i oczywista.

Stram się, aby moje sesje dla par były jak najbardziej urozmaicone, więc zawsze chcę skorzystać z wielu dostępnych zakamarków, dzięki czemu całość przypomina spacer przeplatany zdjęciami.

Ewa i Rafał – z uwagi na pracę do późna oraz krakowskie korki – spóźnili się jednak trochę, więc spacer przypominał bardziej trucht, bo na sesję mieliśmy niecałą godzinę.

Mimo tego plan udało się zrealizować w stu procentach – po gotowych kadrach zupełnie nie widać tempa, które musieliśmy sobie narzucić, a nieco szybszy tryb pracy może nawet korzystnie wpłynął na zmniejszenie stresu – nie było czasu na analizę sytuacji.

Sesja narzeczeńska – oferta

Jeśli wcześniej nie myśleliście o uwiecznieniu okresu przed ślubem, to mam nadzieję, że poniższe zdjęcia wystarczającą Was zainspirują. Sesja narzeczeńska to bardzo fajna przygoda, ciekawy sposób na spędzenie popołudnia i przede wszystkim idealny patent na pozbycie się stresu przed zdjęciami na ślubie. 

Koniecznie zapoznajcie się z moją ofertą sesji narzeczeńskich.

Picnook - online blogging tool