Willa Poprad Rytro

Ślub w Nowym Sączu

Kamila i Łukasz trafili do mnie z polecenia – na Instagramie przypadkiem znalazł mnie brat Pana Młodego. Historia ich miłości jest za to jeszcze ciekawsza, bo para poznała się dzięki jednej z popularnych aplikacji randkowych, kiedy oboje – przypadkowo – byli na wakacjach w tym samym miejscu. Kamila na stałe mieszkała za granicą, więc w normalnych okolicznościach ich spotkanie byłoby praktycznie niemożliwe.

A jednak! Tak miało być. Te dwa zrządzenia losu sprawiły, że jakiś czas później spotkaliśmy się w urokliwym, starym kościółku w Nowym Sączu, by wspólnie świętować ich miłość.

Willa Poprad Rytro – wesele w stylu boho

Po ceremonii udaliśmy się do Willi Poprad, mieszczącej się w niedalekim Rytrze. To elegancki obiekt, stylem świetnie wpisujący się w klimatyczne otoczenie. Położony jest nad malowniczą rzeką, którą podziwiać można z tarasu widokowego. Tam właśnie wykonaliśmy krótką sesję plenerową.

Dużą zaletą tego miejsca jest jego uniwersalność – można tu zorganizować zarówno małe, jak i większe uroczystości, dzięki antresoli, która – w zależności od okoliczności – może być wyłączona z użytkowania. 

Sam obiekt określiłbym jako miejsce raczej w stylu boho, jednak dużo bardziej uniwersalne niż np. stodoła. Dużo drewnianych elementów tworzy przytulny klimat, ale jednocześnie nie przytłaczają i dają duże możliwości udekorowania sali w swoim stylu. 

Willa Poprad – sala weselna Rytro 

Podsumowując – mogę szczerze polecić tę salę. Willa Poprad to miejsce eleganckie, a zarazem przytulne, z piękną przyrodą w bezpośredniej okolicy. Mimo tego, że obiekt znajduje się przy drodze głównej, nie można narzekać na brak prywatności ze względu na piękny i duży taras z wyjątkowym widokiem. Sala będzie idealna dla gości, którzy chcą spalić kalorie (po przepysznym jedzeniu) na parkiecie, ale również dla tych, którzy wolą w ciszy i spokoju porozmawiać ze znajomymi na świeżym powietrzu. Willa Poprad jest też bardzo dobrze przygotowana pod względem możliwości swobodnego umiejscowienia różnych atrakcji, jak obsługa muzyczna, barmani czy fotobudka. No i najważniejsze – bardzo dobrze wygląda na zdjęciach 🙂
Wszelkie informacje na temat Willi Poprad możecie znaleźć tu

Sesja ślubna – Wąwóz Homole w Szczawnicy

Jakiś czas później umówiliśmy się także na sesję poślubną w uwielbianym przez turystów Wąwozie Homole. Mieliśmy ogromne szczęście, bo oprócz słońca, które pojawiło się na niebie po całym dniu, spotkaliśmy także bacę, sprowadzającego z wypasu stado owiec. Miejsca na łonie natury zwykle dają nieco mniejsze możliwości urozmaicania kadrów, niż lokacje w centrum miasta, natomiast Wąwóz Homole w pewien sposób łamie tę zasadę. W trakcie spaceru można napotkać wiele formacji skalnych, drewnianych mostków, ciasnych przejść, ale w późniejszym etapie wędrówki znaleźć można również szerokie pastwiska i wiele otwartych przestrzeni. Zobaczcie sami, jak skończyła się ta historia ↓

Picnook - online blogging tool