Asia i Paddy

Polsko-angielski ślub w Krakowie

Z Asią i Patrickiem poznałem się dzięki Marcie z Weddings in Kraków. Z uwagi, że para na codzień mieszka w Wielkiej Brytanii, pierwszy raz zobaczyliśmy się dopiero w dniu ślubu. Mimo, że zawsze staram się poznać Was chociaż trochę przy podpisywaniu umowy, co gwarantuje późniejsze super relacje, także tym razem (bez uprzedniego kontaktu) współpraca była bardzo przyjemna i panowała zupełnie koleżeńska atmosfera. 

Międzynarodowe wesela stanowią dodatkowe wyzwanie dla wszystkich podwykonawców. Trzeba zapewnić bezproblemową komunikację z parą młodą, a także z goścmi, którzy w tym przypadku w połowie byli niepolskojęzyczni. W tym przypadku cała ekipa, łącznie z DJ KAM dała radę.

Przygotowania w hotelu

Przygotowania Pani Młodej odbywały się w wynajętym apartamencie w centrum Krakowa, który dawał dużo możliwości do pięknych kadrów. Zdjęcia były tym bardziej spójne, że obie druhny były ubrane w kreacje w podobnej kolorystyce.

Po sesji w apartamencie udaliśmy się do Kościoła św. Krzyża zlokalizowanego na północy Krakowa. Mimo, że wnętrza częściowo przykryte były rusztowaniem niezbędnym w renowacji, udało się trochę to zamaskować i nie będzie ono integralną częścią wspomnień z tego dnia.

Wesele w Karczmie Cekierówka

Impreza odbyła się w Karczmie Cekierówka. Miejsce przypomina klimatem lokale zlokalizowane na południu naszego kraju, bliżej gór. Nie można mu odmówić przytulności i dobrej obsługi, a ilość gości nie wymagała większej powierzchni. Każdy, kto chciał się pobawić na parkiecie, znalazł kawałek wolnego miejsca. 

Zobaczcie skrócony reportaż z tego dnia.