Agnieszka i Maciej Kot

Agnieszka i Maciej to niezwykle zakochana, skromna oraz ceniąca spokój para. Towarzyszenie im w tych wyjątkowych momentach to był prawdziwy zaszczyt! Chociaż na żywo poznaliśmy się dopiero podczas przygotowań, dość szybko złapaliśmy wspólny kontakt, który utrzymujemy do teraz. 

Ten dzień był pełen wrażeń – rodzinne przygotowania, wzruszający ślub na krakowskiej Skałce, a następnie wesele z góralskim duchem w urokliwych Tomaszowicach.

ŚLUB NA SKAŁCE

Ceremonia odbyła się w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława w Krakowie, czyli dość znanym kościele zlokalizowanym nad Wisłą, w dzielnicy Kazimierz. To miejsce często wybierane przez Młode Pary i nic dziwnego – jest tu przepięknie. Oprócz zachwycającego wnętrza, charakterystycznym punktem są także monumentalne schody (które zobaczyć możecie na zdjęciach) oraz urokliwy ogród.

WESELE – DWÓR W TOMASZOWICACH

Dwór w Tomaszowicach to bez wątpienia jedna z piękniejszych ślubnych lokalizacji w okolicy Krakowa. Położone wśród parkowych alejek rustykalne budynki tworzą niepowtarzalny klimat. Wesele odbyło się w sali “Oranżeria” z antresolą oraz ściana wysokich okien, które wykorzystaliśmy jako nietypowy element wieczornych zdjęć (zobaczcie niżej!). Drewniany parkiet oraz kamienne filary stały się pięknym tłem do pierwszego tańca. 

SESJA POŚLUBNA W TATRACH – POLANA ŁAPSZANKA

Para Młoda blisko związana jest z górami, wybór miejsca do sesji poślubnej stał się więc formalnością. Z Agnieszką i Maćkiem spotkaliśmy się na polanie Łapszanka, z której rozpościera się zachwycająca panorama na Tatry.  

Zobaczcie wybrane zdjęcia z tych dwóch niezapomnianych dni