Ania i Przemek

Miłość Ani i Przemka obserwowałem od samego początku – śledziłem na bieżąco pierwsze spotkania, później trzymałem kciuki, by powiedziała “tak”, towarzyszyłem im podczas ślubu, aż w końcu dokumentowałem pierwsze chwile małej Emilki. To cała historia zapisana w zdjęciach! 

Sesja narzeczeńska w Gorcach

Panna Młoda pochodzi z terenów Gorczańskiego Parku Narodowego i to właśnie to miejsce wybraliśmy na klimatyczną sesję narzeczeńską. Zdjęcia pełne są naturalnej czułości i bliskości. 

Ślub i wesele w Koninkach

Ślub oraz wesele odbywały się w lokalnych stronach Pani Młodej – w miejscowości Koninki, znanej z pobliskiego wyciągu narciarskiego. Tradycyjna kościelna ceremonia związana była z wieloma wzruszeniami, a zaprzyjaźniony ksiądz wprowadził rodzinny nastrój. Podczas wyjścia Parze Młodej towarzyszył szpaler graczy lacrossa – sportu, który połączył zakochanych.

Rustykalna sesja poślubna

Kontynuując styl ślubu i wesela, sesja poślubna Ani i Przemka również utrzymana była w rustykalnym stylu, a rolę tła pełnił rodzinny dom dziadów (a właściwie głównie drewniana stodoła) oraz okoliczny las. 

Picnook - online blogging tool